Opublikowano

Mityng spikerski w Warszawie środa 20.05.2026r.

Spikerka 20.05.2026

Warszawska grupa Nowe Życie zaprasza na mityng spikerski! 
Będzie to okazja, aby poznać historię zdrowienia jednej z nas. Będzie możliwość zadawania pytań i podzielenia się własnym doświadczeniem.
Mityng przewidziany jest na półtorej godziny.

Temat: Jestem w drodze

Miejsce: Warszawa, klub przy ul. Siennej 45 lok. 1, domofon: 1 🔑 2011.

Data: środa 20 maja godz. 17:30-19:00