Warszawska grupa Nowe Życie zaprasza na mityng spikerski!
Będzie to okazja, aby poznać historię zdrowienia jednej z nas. Będzie możliwość zadawania pytań i podzielenia się własnym doświadczeniem.
Mityng przewidziany jest na półtorej godziny.
Temat: Jestem w drodze
Miejsce: Warszawa, klub przy ul. Siennej 45 lok. 1, domofon: 1 🔑 2011.
Data: środa 20 maja godz. 17:30-19:00
