26.02.2022 DZIEŃ JEDNOŚCI AJ

DZIEŃ JEDNOŚCI ANONIMOWYCH JEDZENIOHOLIKÓW

Dołącz do członków AJ na całym świecie o 11:30 (w Polsce będzie to 20.30) w sobotę 26 lutego 2022, aby zatrzymać się i potwierdzić siłę tkwiącą w jedności AJ.

Każdego roku, światowa wspólnota AJ świętuje Dzień Jedności w ostatnią sobotę lub ostatnią niedzielę lutego.  Przypomina nam to, że w naszym pokoju w realu lub wirtualnie gdzie odbywają się mityngi,  w kraju, regionie, na całym świecie, możemy pamiętać, że nie jesteśmy sami.

 Jak mówi Tradycja Pierwsza AJ „Nasze wspólne dobro powinno być najważniejsze, wyzdrowienie każdego z nas zależy bowiem od jedności Anonimowych Jedzenioholików”. Tradycje podtrzymują jedność grupy. Postępując zgodnie z Tradycjami, rady służb, sumienie grupy i konferencje jednoczą nas w naszej wspólnocie.

Naszym głównym celem jest niesienie posłania AJ do wciąż cierpiących osób z powodu kompulsywnego objadania się, głodzenia, przeczyszczania, wymiotowania, kompulsywnego ćwiczenia itd. gdziekolwiek mieszkają i jakimkolwiek językiem mówią. W wypełnianiu naszego celu powinniśmy zawsze dążyć do osiągnięcia światowej jedności i wspólnej polityki pomiędzy wszystkimi krajami, z miłością i tolerancją jako naszym kodeksem. Razem możemy dokonać tego, czego nigdy nie moglibyśmy dokonać w pojedynkę.

Świętujmy razem ten szczególny dzień! Spotkajmy się na mityngach  AJ online lub w realu, jeśli to możliwe, dzwońmy do siebie lub wysyłajmy wiadomości.

AJ Polska zaprasza na Mityng Spikerski Przewodniczącej Regionu 9 z tłumaczeniem.

Na ZOOMie 26.02.2022 o godz. 14.00.

Świętujmy razem Dzień Jedności!!